Iteco One & One

Profesionálna dvojkefová mobilná umyvárka s elektrickým pohonom pre umývynie osobných a úžitkových vozidiel do výšky 3 m s horizontálnou umývacou kefou s automatickým nastavovaním výšky.

- Vysoká výkonnosť

- Nízke prevádzkové náklady

- Jednoduchá obsluha

- Malá spotreba vody

Dvojkefová umyvárka ONE & ONE pozostáva z podvozku so štyrmi kolieskami, na ktorom sú umiestnené kefy. Horizontálna kefa sa automaticky elektricky posúva v zvislom smere čim sa jej výška prispôsobuje tvaru karosérie a výške úžitkových a osobných vozidiel. To umožnuje zjednodušenie čistenia u všetkých typov automobilov a jednoduché manévrovanie jednou osobou.

Silný a zároveň jemný, umýva do hĺbky bez stôp a je šetrný k laku. Vďaka revolučnému novému materiálu kefy Car Lite sa umývanie dostalo o krok vpred. Obzvlášť jemné štetiny vyčistia šetrne a zároveň mimoriadne účinne.

Stroj neabsorbuje nečistoty, ale pomocou kefy ich odstraňuje z povrchu bez zanechania akýchkoľvek stôp alebo šmúh, nánosov na oknách alebo karosérii. Počas umývania zabezpečujú konštantnú ochranu povrchu vozidla vymedzovacie kolieska s pneumatickým vymedzovačom vzdialenosti.

Tento profesionálny umývací stroj môže byť prispôsobený potrebám uživateľa - pre malé aj veľké spoločnosti. Robustný transportný vozík so štyrmi otočnými kolieskami a dvoma riadiacimi kolieskami umožnuje maximálnu prispôsobivosť povrchu umývaného vozidla pri zachovaní prítlačnej sily kefy na povrch vozidla.

Stroj nemusí byť trvale umiestnený na jednom mieste, po práci je ľahko uskladniteľný kdekoľvek, k čomu postačuje plocha necelých 3 m štvorcových.

Táto umyvárka je vhodná pre predajcov áut, servisy, garáže a spoločnosti s vlastným autoparkom. Jej inštalácia nevyžaduje žiadne stavebné či montážne práce, môže byť používaná v akomkoľvek priestore s dostatočnými rozmermi alebo na voľnom priestranstve. Pripojenie elektriny a vody môže byť riešené buď voľne po zemi alebo vzdušným trolejovým vedením.

Napájanie stroja - prívod vody do elektrickej energie - môže byť vedené voľne po zemi alebo praktickým vzdušným vedením. 24V elektroinštalácia v stroji je úplne chránená a bezpečná podľa EC noriem.

Dvojkefová umyvárka ONE & ONE môže byť rýchlo inštalovaná dvoma spôsobmi:

Priame spojenie - napájacie káble sú voľne položené na podlahe a tak je stroj použiteľný na ktoromkoľvek mieste v dosahu pripojenia.

Pripojenie na vzdušné vedenie - zjednodušuje manipuláciu s kefou a urýchľuje prácu s ňou, čo je výhodné hlavne pri väčších počtoch umývaných vozidiel.