Iteco Truck Wash 500

Profesionálna jednokefová umyvárka s kráčajúcou obsluhou na umývanie nákladných vozidiel, kamiónov, prívesov a cisterien.

Model TRUCK WASH 500 je dostupný v dvoch prevedeniach:

TRUCK WASH 500 D - zariadenie je poháňané naftovým motorom LOMBARDINI. 

TRUCH WASH 500 E - zariadeni je poháňané batériovým napájaním.

Model TRUCK WASH sa vyznačuje predovšetkým jednoduchou obsluhou a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Rovnako máte možnosť priamo regulovať spotrebu čistiacej chémie podľa úrovne znečistenia vozidla.

Jednokefová umyvárka Truck Wash D500 pozostáva z robustného kovového podvozku a rámu, na ktorom je umiestnená kefa ktorej výška je prispôsobená výške úžitkových vozidiel. To umožnuje zjednodušenie čistenia u všetkých druhov kamiónov a jednoduché manévrovanie jednou osobou. 

Silný a zároveň jemný, umýva do hĺbky, bez stôp a je šetrný ku potlači na vozidle alebo plachte. Stroj je možné dodať aj v prevedení kefy Car Lite (na želanie), vďaka ktorému sa umývynie autobusov a kamiónov dostalo o krok vpred. Obzvlášť jemné štetiny vyčistia šetrne a zároveň mimoriadne účinne. Stroj neabsorbuje nečistoty, ale pomocou kefy ich odsraňuje z povrchu bez zanechania akýchkoľvek stôp alebo šmúh, nánosov na oknách alebo karosérii.

Dostupné je tiež prevedenie s vysokotlakovým oplachom. V tomto prevedení je dodávaná aj vysokotlaková pištoľ s ktorou máte možnosť doumytia tažko prístupných alebo členitých povrchov vysokým tlakom.

Vysokotlakový oplach kamión 

Prevedenie s vysokotlakovým oplachom obsahuje vysokotlakovú pištoľ a hadicu spolu s úchytmi na pracovný nádstavec.   

Vysokotlakový oplach kamión 

Vysokotlakový oplach je vhodný na ťažšie dostupné miesta, blatníky, disky alebo silne znečistné povrchy.

Tento profesionálny umývací stroj je prispôsobený potrebám užívateľa - pre malé aj veľké spoločnosti. Robustný podvozok na kolesách (1 náhonové, 2 vodiace) umožnuje maximálnu prispôsobivosť povrchu umývaného vozidla pri zachovaní prítlačnej sily kefy na povrch vozidla. Stroj nemusí byť trvale umiestnený na jednom mieste, po práci je ľahko uskladniteľný kdekoľvek, k čomu postačuje plocha necelých 3 m štvorcových.

Stroj má aj výkyvnú časť, ktorá umožnuje nastavenie sklonu kefy podľa sklonu karosérie vozidla až do 20 stupňového uhla. Týmto dosiahneme dokonalé umytie aj tažkoprístupných plôch. K jeho veľkým výhodám patrí aj nádrž "on board", čo umožnuje umývanie vozidiel bez zbytočného prerušovania práce.