Jednokefová umyvárka Iteco L50

Jednokefová umyvárka L50 pozostáva z nerezového podvozku a rámu na ktorom je umiestnená kefa, ktorej výška je prispôsobená výške úžitkových vozidiel. To umožnuje zjednodušenie čistenia u všetkých druhov kamiónov a jednoduché manévrovanie jednou osobou.

Kamión umyjete za necelých 10 minút pri maximálnej spotrebe vody 150 litrov

Silný a zároveň jemný umýva do hĺbky bez stôp a je šetrný ku grafike. Vďaka revolučnému novému materálu kefy Car Lite sa umývanie autobusov a kamiónov dostalo o krok vpred. Obzvlášť jemné štetiny vyčistia šetrne a zároveň mimoriadne účinne.

Stroj neabsorbuje nečistoty, ale pomocou kefy ich odstraňuje z povrchu bez zanechania akýchkoľvek stôp alebo šmúh, nánosov na oknách alebo karosérii.

Tento profesionálny umývací stroj je prispôsobený potrebám užívateľa - pre malé aj veľké spoločnosti. Robustný podvozok na kolesách umožnuje maximálnu prispôsobivosť povrchu umývaného vozidla pri zachovaní prítlačnej sily kefy na povrch vozidla.

Stroj nemusí byť trvale umiestnený na jednom mieste, po práci je ľahko uskladniteľný kdekoľvek, k čomu postačuje plocha necelých 2 m štvorcových.

 Napájanie stroja - prívod vody a elektrickej energie - môže byť vedené voľne po zemi alebo praktickým vzdušným vedením. 24V ovládacie prvky sú úplne chránené a bezpečné podľa EC noriem.

Model L50 má aj výkyvnú časť ktorá umožnuje nastavenie sklonu kefy podľa sklonu karosérie vozidla až do 10 stupňového ula. Týmto dosiahneme dokonalé umytie aj tažkoprístupných plôch.

Jednokefová umyvárka L50 môže byť ľahko inštalovaná dvoma spôsobmi:

Priame pripojenie - napájacie káble sú voľne položené na podlahe a tak stroj je použiteľný na ktoromkoľvek mieste v dosahu pripojenia.

Pripojenie na vzdušné vedenie - zjednodušuje manipuláciu s kefou a urýchľuje prácu s ňou, čo je výhodné hlavne pri vačších počtoch umývaných vozidiel.

Schéma umiestnenia jednokefovej umyvárky na voľnom priestranstve

Schéma Iteco L50

Schéma umiestnenenia jednokefovej umyvárky v interiéri alebo na vonkajšej stene budov

Schéma Iteco L50